Money - GPW


Strona główna arrow Polecane książki
Polecane książki
Bogaty ojciec biedny ojciec - Kiyosaki Robert, Lechter Sharon Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu

bogaty-biedny.jpgCzego bogaci uczą swoje dzieci na temat pieniędzy i o czym nie wiedzą biedni i średnia klasa?
Dowiedz się, jak sprawić, aby pieniądze pracowały dla ciebie i dlaczego nie musisz mieć bardzo wysokiej pensji, aby stać się zamożnym.

 

Jeśli borykasz się z finansami, zarabiając jedynie na skromne życie i co miesiąc z tęsknotą wypatrujesz dnia wypłaty, wiedz, że dzielisz los większości. Możesz jednak szybko znaleźć się wśród mniejszości, która w pełni korzysta z życia.
Książka, która uświadamia ludziom ich niewiedzę!

 

Co Bogaty ojciec, Biedny ojciec zmieni w Twoim życiu?
- Rozwieje mit, że aby stać się bogatym, trzeba mieć wielkie dochody.
- Wytłumaczy, dlaczego niektórzy ludzie pracują mniej, zarabiają więcej, płacą mniejsze podatki i są lepiej zabezpieczeni finansowo niż inni oraz co zrobić, aby znaleźć się w tej grupie ludzi.
- Raz na zawsze zdefiniuje aktywa i pasywa.
- Nauczy nas, jak uczyć nasze dzieci o pieniądzach, aby w przyszłości osiągnęły finansowy sukces.

 
Kwadrant przepływu pieniędzy - Robert Kiyosaki, Sharon Lechter Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu

kwadrant.jpgJaka jest różnica pomiędzy pracownikiem, a właścicielem biznesu?
Dlaczego niektórzy inwestorzy generują pieniądze, niewiele ryzykując, podczas gdy inni ledwo "wychodzą na zero"?
Dlaczego większość pracowników przemieszcza się z jednej pracy do drugiej, podczas gdy inni rezygnują z pracy na etacie, aby zbudować własne imperium biznesu?


Dlaczego w epoce industrialnej większość rodziców chciała, aby ich dzieci były lekarzami, księgowymi czy prawnikami i czemu w epoce informacyjnej dochody w tych zawodach ulegają degradacji?

Kwadrant przepływu pieniędzy to książka, zawierająca odpowiedź na te pytania, pomoże Ci znaleźć swoją własną drogę do finansowej niezależności w świecie, w którym zachodzą coraz większe zmiany związane z pieniędzmi.

 
Dlaczego chcemy, żebyś był bogaty Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu

Dlaczego chcemy, ?eby? by? bogaty

 

 

 

 

 

 

"W dzisiejszych niepewnych czasach ci dwaj tytani biznesu połączyli swe siły, aby napisać książkę, dziêki której uświadamiajś nam, że znajomość finansowego alfabetu jest dziś absolutnie niezbędna".

Steve Forbes
prezes i redaktor naczelny
magazynu Forbes

Czytaj całość
 
Ucieczka z wyścigu szczurów Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Komiks Czy w szkole uczysz się o pieniądzach? Prawdopodobnie, nie!

"Gdy miałem 9 lat, zacząłem uczyć się, jak stać się bogatym, grając w grę MONOPOLY. Gdybym słuchał jedynie "wykładów" na temat zarządzania pieniędzmi, odpowiedzialności finansowej i inwestowania, wątpię, czy osiągnąłbym finansową niezależność tak wcześnie. Zamiast tego, utknąłbym w "wyścigu szczurów", ciężko pracując, pogrążając się w długach i martwiąc się, czy utrzymam pracę lub czy wystarczy mi pieniędzy, gdy przejdę na emeryturę. Ale gdy byłem młody, nauka była dla mnie dobrą zabawą, więc chętnie uczyłem się i zdobywałem finansową inteligencję. " (Robert Kiyosaki)

 

Czytaj całość